Įkeliama

BUTŲ RASTI NEPAVYKO

Bandykite nustatyti kitokius paieškos kriterijus.

IEŠKOTI
Namas Aukštas Buto nr. Kamb. sk. Buto plotas Balkonas Kaina Apdaila Būsena

BUTO PAIEŠKA

AUKŠTAS

PLOTAS M2

Nuo: Iki:

KAMBARIŲ SKAIČIUS

KAINA €

Nuo: Iki:

Butai su

DALINE APDAILA

Butai su

PILNA APDAILA

BUTAI SU AKCIJA

Nuotaikingos pramogos prie pat namų

Jaukūs vakarai stebint miesto panoramą

Ar įsivaizduojate malonesnius vakarus, nei gėrintis magišku saulėlydžiu nuo savo namų stogo? Tai galėsite patirti šiuolaikiškose gyventojams ir jų laisvalaikiui pritaikytose „LightHouse III“ poilsio erdvėse ant stogo, suskirstytose į 3 zonas. Pirmoji skirta piknikavimui, maisto gaminimui ir užkandžiavimui. „Žaliąja oaze” vadinamoje antroje zonoje mėgausitės augalų ir spalvų įvairove. Trečioji pritaikyta poilsiui – skaitymui, žaidimams, darbui. Čia galėsite leisti laisvalaikį ir mėgautis įkvepiančia Vilniaus panorama.

Nuotaikingos pramogos prie pat namų

Nuotaikingos pramogos prie pat namų

Vienas svarbiausių aspektų, renkantis naujus namus – tai lengvas susisiekimas ir gerai išvystyta infrastruktūra. Šeškinės ir Fabijoniškių rajonų sankirtoje esantys „LightHouse III“ namai apsupti svarbiausiais strateginiais objektais. Greta įsikūrę prekybos centrai, mokyklos bei darželiai, pramogų, poilsio zonos, viešojo transporto stotelės leidžia taupyti laiką ir kasdienius darbus atlikti greičiau, o miesto centrą pasiekti vos per 10 minučių.

Nuotaikingos pramogos prie pat namų

Lengvesnė kasdienybė išmanių sprendimų dėka

Šiuolaikiškas, inovatyvus bei ekonomiškas gyvenimas – tokiu galėsite mėgautis „LightHouse III“ namuose. Jūsų šeimoje išsiskiria nuomonės dėl komfortiškos oro temperatūros? Individualios šildymo sistemos valdymo dėka kambariuose nustatydami skirtingą šildymo intensyvumą patenkinsite visų poreikius. Išmanūs sąnaudų stebėjimo sprendimai suteikia galimybę sekti, analizuoti bei kontroliuoti savo išlaidas ir taip džiaugtis pigiu namų išlaikymu.

Nuotaikingos pramogos prie pat namų

Kokybiškas gyvenimas kiekvieną dieną

Namai – kiekvieno mūsų tvirtovė, dėl kurios ilgaamžiškumo ir patikimumo, gyvenant „LightHouse III“ namuose, sukti galvos neteks. Puoselėti privatumą padės trisluoksnio mūro sienos tarp butų, šilumą namuose saugo aukštomis izoliacinėmis savybėmis pasižymintys langai. Suteikti erdvę, kurioje mėgausitės jaukiu ir kokybišku gyvenimu – tai ilgametę patirtį sukaupusio vystytojo tikslas.

Nuotaikingos pramogos prie pat namų

Džiugios akimirkos draugiškoje kaimynystėje

„LightHouse“ namuose susibūrusi draugiškų kaimynų bendruomenė su nekantrumu laukia paskutiniojo – trečio etapo naujakurių. Rengiamos bendruomenės šventės, jaukūs pasisėdėjimai vidiniame kieme ar prižiūrint mažuosius, siaučiančius erdviose žaidimų aikštelėse, padeda susipažinti ir puoselėti ypač draugiškus santykius.

Nuotaikingos pramogos prie pat namų

Lengvos mintys saugiuose namuose

Užvėrę „LightHouse III“ namų duris, keliausite visiškai nesirūpindami dėl savo turto saugumo. Pirmiausiai užrakinsite šarvuotas buto duris, mirktelsite prie apsauginių lauko durų esančiai, nuolat būstą saugančiai vaizdo stebėjimo kamerai. Uždarę rakinamus vartelius žinosite, jog saugus ne tik Jūsų butas, bet ir automobilis, pastatytas požeminėje automobilių stovėjimo aikštelėje ar saugykloje besiilsintis dviratis.

Greita paieška susisiekite Dovana jums Mūsų leidinys
9 MB

Dovana Jums!

Pasižvalgykite po „LightHouse“ gyvenvietę – pažinkite gyventojus, apžiūrėkite interjerus, sužinokite daugiau apie poilsio erdves ant stogų bei pasidairykite idėjų, ką galite nuveikti naujųjų namų teritorijoje.

Atsisiųsti leidinį

REKORDINĖS NUOLAIDOS ATVIRŲ DURŲ DIENOMIS,
RUGPJŪČIO 23-24. REGISTRUOTIS

Atvirų durų dienos rugpjūčio 23-24 d.

Rekordinės nuolaidos visiems butams net iki 18 241 Eur tik atvirų durų dienomis! Nepraleiskite progos įsikurti jau pastatytuose svajonių namuose su terasa ant stogo.

Laukiame Jūsų Fabijoniškių g. 5 Rugpjūčio 23-24 d. 17:00-21:00 val.

Vardas/pavardė

Tel. nr.

El. paštas

How to enable JavaScript in your browser