Įkeliama

ATSIPRAŠOME

Pagal jūsų pasirinktus kriterijus butų jau nebeturime.

IEŠKOTI

BUTO PAIEŠKA

AUKŠTAS

PLOTAS M2

Nuo: Iki:

KAMBARIŲ SKAIČIUS

KAINA €

Nuo: Iki:

Butai su

DALINE APDAILA

Butai su

PILNA APDAILA

BUTAI SU AKCIJA

Namas Aukštas Buto nr. Kamb. sk. Buto plotas Balkonas Kaina Apdaila Būsena
Lighthouse terasos

Tik „LightHouse III“ gyventojų poreikiams – išskirtinės žaliosios terasos ant stogų

„LightHouse III“ namuose ant stogų įrengtos unikalios poilsio erdvės – dvi erdvios ir jaukios terasos, kuriomis gali naudotis visi kaimynai. Pasiilgę gamtos džiaugiasi žaliuojančiais medeliais ir prieskoniniais augalais, norintys pailsėti užsuka į terasą pasigrožėti miesto panorama ar paskaityti. Mėgstantys iškylas, jas rengia čia pat – ant stogo!

Vieta susitikti

Paskirkite pasimatymą ant stogo! Čia unikali erdvė susitikti, bendrauti su kaimynais, kartu išgerti puodelį arbatos, žaisti stalo žaidimus ar švęsti šventes. O jei netikėtai aplankė svečiai, pasikvieskite juos į terasą kartu pavakaroti!

Lighthouse terasos

Skanaus!

Svajojate apie pusryčių kavą po atviru dangumi, pietus ar vakarienę gryname ore bei ant grotelių kepamo maisto kvapą neiškeliant kojos iš namų? Terasose ant stogų įrengtos gaminimo ir valgymo zonos, veikia net iš Italijos atkeliavę elektriniai griliai – mėgaukitės ką tik iškepta mėsa ar daržovėmis, pagardinkite juos čia pat augančiomis prieskoninėmis žolelėmis, o draugus nustebinkite surengę mėsainių vakarėlį!

Greita paieška susisiekite Mūsų leidinys
9 MB

Dovana Jums!

Pasižvalgykite po „LightHouse“ gyvenvietę – pažinkite gyventojus, apžiūrėkite interjerus, sužinokite daugiau apie poilsio erdves ant stogų bei pasidairykite idėjų, ką galite nuveikti naujųjų namų teritorijoje.

Atsisiųsti leidinį
NAMAI JAU PASTATYTI, IŠSIRINKITE IR GYVENKITE!

Registruokitės susitikimui!

Nepraleiskite progos įsikurti jau pastatytuose svajonių namuose su terasa ant stogo.

Vardas/pavardė

Tel. nr.

El. paštas

How to enable JavaScript in your browser