Įkeliama

BUTŲ RASTI NEPAVYKO

Bandykite nustatyti kitokius paieškos kriterijus.

IEŠKOTI
Namas Aukštas Buto nr. Kamb. sk. Buto plotas Balkonas Kaina Apdaila Būsena

BUTO PAIEŠKA

AUKŠTAS

PLOTAS M2

Nuo: Iki:

KAMBARIŲ SKAIČIUS

KAINA €

Nuo: Iki:

Butai su

DALINE APDAILA

Butai su

PILNA APDAILA

BUTAI SU AKCIJA

Lighthouse terasos

Tik „LightHouse III“ gyventojų poreikiams – išskirtinės žaliosios terasos ant stogų

„LightHouse III“ namuose ant stogų įrengtos unikalios poilsio erdvės – dvi erdvios ir jaukios terasos, kuriomis gali naudotis visi kaimynai. Pasiilgę gamtos džiaugiasi žaliuojančiais medeliais ir prieskoniniais augalais, norintys pailsėti užsuka į terasą pasigrožėti miesto panorama ar paskaityti. Mėgstantys iškylas, jas rengia čia pat – ant stogo!

Vieta susitikti

Paskirkite pasimatymą ant stogo! Čia unikali erdvė susitikti, bendrauti su kaimynais, kartu išgerti puodelį arbatos, žaisti stalo žaidimus ar švęsti šventes. O jei netikėtai aplankė svečiai, pasikvieskite juos į terasą kartu pavakaroti!

Lighthouse terasos

Skanaus!

Svajojate apie pusryčių kavą po atviru dangumi, pietus ar vakarienę gryname ore bei ant grotelių kepamo maisto kvapą neiškeliant kojos iš namų? Terasose ant stogų įrengtos gaminimo ir valgymo zonos, veikia net iš Italijos atkeliavę elektriniai griliai – mėgaukitės ką tik iškepta mėsa ar daržovėmis, pagardinkite juos čia pat augančiomis prieskoninėmis žolelėmis, o draugus nustebinkite surengę mėsainių vakarėlį!

Greita paieška susisiekite Dovana jums Mūsų leidinys
9 MB

Dovana Jums!

Pasižvalgykite po „LightHouse“ gyvenvietę – pažinkite gyventojus, apžiūrėkite interjerus, sužinokite daugiau apie poilsio erdves ant stogų bei pasidairykite idėjų, ką galite nuveikti naujųjų namų teritorijoje.

Atsisiųsti leidinį

REKORDINĖS NUOLAIDOS ATVIRŲ DURŲ DIENOMIS,
RUGPJŪČIO 23-24. REGISTRUOTIS

Atvirų durų dienos rugpjūčio 23-24 d.

Rekordinės nuolaidos visiems butams net iki 18 241 Eur tik atvirų durų dienomis! Nepraleiskite progos įsikurti jau pastatytuose svajonių namuose su terasa ant stogo.

Laukiame Jūsų Fabijoniškių g. 5 Rugpjūčio 23-24 d. 17:00-21:00 val.

Vardas/pavardė

Tel. nr.

El. paštas

How to enable JavaScript in your browser